Trec L- karnityna Complex

Preparat markiTrec Nutrition L-Karnityna Complex jest naturalnym suplementem zawierającym oprócz l- karnityny chrom oraz witaminę B6. Sprawia, że nagromadzony w komórkach tłuszcz zamienia się w energię, niezbędną organizmowi podczas wysiłku fizycznego. Dodatek chromu oraz witamina B6 potęgują właściwości karnityny, przyspieszając spalanie tłuszczu.

Suplement zwiększa wytrzymałość organizmu podczas wyczerpujących treningów, jednocześnie redukując tkankę tłuszczową. Wspomaga pracę serca, obniża poziom cholesterolu we krwi, podnosząc za to poziom tak zwanego dobrego cholesterolu, chroniąc organizm przed chorobami cywilizacyjnymi, naczyniowymi i natury metabolicznej.

Stosowanie l- karnityny przed treningami przynosi dobre efekty w postaci przyczyniania się do optymalnego kształtowania sylwetki przy jednoczesnym redukowaniu tkanki tłuszczowej. Zwiększa się produkcja energii pochodzącej z tłuszczu, poza tym poprawia się wydolność organizmu, naturalna substancja zawarta w preparacie zapobiega zmęczeniu pojawiającemu się podczas długotrwałych i wyczerpujących ćwiczeń aerobowych.

L- karnityna działa także stymulująco na tworzenie się nowych komórek tłuszczowych i magazynowanie tłuszczu w organizmie. Dodatek chromu sprawia, że poziom cukru we krwi zostaje wyregulowany optymalnie do potrzeb organizmu, a przy tym zostaje zahamowany skutecznie apetyt na słodycze. Z kolei witamina B6 wpływa pozytywnie na prawidłowy metabolizm kwasów tłuszczowych.